Ekstremalne temperatury to nie problem dla nowych zasilaczy S8VK


Kompaktowe przemysłowe zasilacze z nowej rodziny S8VK mają wyjątkowo szeroką tolerancję na temperaturę otoczenia w czasie pracy - od -40ºC do +70ºC dla serii S8VK-G - gwarantującą stabilne działanie tam, gdzie inne zasilacze mogą tracić wydajność lub ulegać awarii, nawet w najcięższych z warunków.

Zasilacz S8VK

Zwielokrotnione złącza wyjściowe

Nasze nowe zasilacze oferują również szybki i łatwy montaż dzięki obsługiwanemu beznarzędziowo zaczepowi na szynę DIN. Dodatkowo dostępne są pomnożone złącza wyjściowe - dwa dodatnie i trzy ujemne - aby uprościć i przyspieszyć okablowanie.

Kompaktowe zasilacze

Zasilacze S8VK są typowo o 13% mniejsze od typowych zasilaczy podobnej mocy, dzięki czemu są najmniejszymi tego typu produktami na rynku; oznacza to też, że ich użycie zapewnia oszczędność bezcennej przestrzeni w szafce elektrycznej. Ważne jest też, że kompaktowe rozmiary zasilaczy zostały osiągnięte bez negatywnego wpływu na wydajność czy niezawodność. Poza wyższą tolerancją termiczną, wszystkie modele oferują znacznie większą odporność na wibracje i wstrząsy, wzbogaconą przez wysoki współczynnik MTBF.
[Rozmiar: 11314 bajtów]

Idealne dopasowanie do Twoich potrzeb

Nowe modele, zaprojektowane z wykorzystaniem bogatego doświadczenia firmy Omron jako wiodącego producenta zasilaczy przemysłowych, oferowane są w trzech rodzinach: optymalnych kosztowo S8VK-C linii Lite, standardowych S8VK-G linii Pro i wyspecjalizowanych S8VK-R (modułów redundancyjnych) linii Pro Plus.

Rodzina zasilaczy S8VK


Linia Lite - rodzina S8VK-C
Linia Lite jest idealnym wyborem do aplikacji zorientowanych na niską cenę, które jednocześnie wymagają wysokiej jakości zasilania, na którym zawsze można polegać. Zasilacze tej rodziny mogą pracować w temperaturze od -20º do +60ºC i mają uniwersalne wejście 100 do 240 V 50/60Hz. Zasilacze S8VK-C Lite są oferowane w mocach od 60 do 480 W.

Linia Pro - rodzina S8VK-G
Użytkownikom wymagającym wyższej uniwersalności polecamy modele standardowe S8VK-G linii Pro. Zaprojektowane jako produkty typu "podłącz i zapomnij", produkty z tej rodziny mogą być łączone równolegle, oferują ponadto dłuższą żywotność, wyższą ochronę, jeszcze szerszy zakres temperatur pracy (-40º do +70ºC) i możliwość chwilowego skoku mocy do 120% mocy nominalnej na wypadek krótkich pików poboru prądu. S8VK-G linii Pro jest odpowiedni do pracy z napięciami wejściowymi 100 do 240 V (jedna faza 50/60Hz) lub 90 do 350V DC i jest oferowany w mocach od 15 do 480 W.

Linia Pro Plus - rodzina S8VK-R
S8VK-R linii Pro Plus to moduły redundancyjne zaprojektowane do najbardziej krytycznych wymagań zasilania i pozwalają na pełną redundancję działania. Najważniejsze funkcje obejmują wskaźniki wizualne redundancji i zrównoważenia obciążenia, a także wyjścia cyfrowe sygnalizujące stan napięcia wyjściowego.

Broszura produktu S8VK